Kalendář akcí a událostí farnosti

Květen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Josefa dělníka
2sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
3sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
4sobota 5. velikonočního týdne
56. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
6sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
7úterý 6. velikonočního týdne
8Panny Marie, Prostřednice všech milostí
9Nanebevstoupení Páně
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:40
    • Filiální kostel svatého Bartoloměje
    • Označení: Třanovice (Třanovice)

    + rodina Kaletova, Grzegorzova a Jochymková

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

    + rodiče Balcarovi, bratr, + Renáta Hotová

10pátek 6. velikonočního týdne (začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého)
11sobota 6. velikonočního týdne
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:20
    • Filiální kostel Božského Srdce Páně
    • Označení: Komorní Lhotka (Komorní Lhotka)

    + rodzina Koláček, Kadłubek, Ocisk i Rusz

127. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
13Panny Marie Fatimské
14sv. Matěje, apoštola
15středa 7. velikonočního týdne
16sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
17pátek 7. velikonočního týdne
18sv. Jana I., papeže a mučedníka
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:20
    • Filiální kostel Božského Srdce Páně
    • Označení: Komorní Lhotka (Komorní Lhotka)

    + rodiče a prarodiče z obou stran a živá rodina

19Seslání Ducha Svatého
20Panny Marie Matky Církve
21sv. Kryštofa Magallanese, kněze, a jeho druhů, mučedníků
22sv. Rity z Cascie, řeholnice
  • 06:40 Májová pobožnost
    Májová pobožnost
    • 06:40 - 07:00
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:30
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

    + rodzice Maria i Jan Morawiec, 2 synowie, zięć Zdeněk, + Leopold i Maria Malirz, syn Józef, Weronika i Teresa Oborny

23Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
24den modliteb za církev v Číně
25sv. Bedy Ctihodného, kněze a učitele církve, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:20
    • Filiální kostel Božského Srdce Páně
    • Označení: Komorní Lhotka (Komorní Lhotka)

    + Irena i Tadeusz Grzegorz

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Filiální kostel svatého Bartoloměje
    • Označení: Třanovice (Třanovice)

    Żywa i + rodzina Nogol i Franek 

26Nejsvětější Trojice
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 08:20
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

    + Renátka Kuboňová (nedož. 50 let), živá a + rodina 

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 11:00
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

    Za děti, rodiče a jejich rodiny

27sv. Augustina z Canterbury, biskupa
28úterý 8. týdne v mezidobí
29sv. Pavla VI., papeže
30Těla a Krve Páně
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:45
    • Filiální kostel svatého Bartoloměje
    • Označení: Třanovice (Třanovice)

    + Leokadie a Ludwik Kulovi, + Leszek Piszut (3. výr. úmrtí)živá a + rodina Jochymková 

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Hnojník (Hnojník)

    Na poděkování a s prosbou 

31Navštívení Panny Marie